کلینیک مجرب مشاوره مشکلات زناشویی دوران عقد مشهد 

شماره تلفن های پذیرش :

09154433487 | 09152455366


دوران عقد یکی از شیرین ترین و لذت بخش ترین دوران زندگی ما آدمیزادها می باشد در اگر مشاوره پیش از ازدواج انجام شود خیلی از مشکلات آتی برای زوجین به وجود نخواهد آمد و پیشگیری خواهد شد. ولی اگر مشاوره پیش از ازدواج انجام نشود به احتمال خیلی زیاد زوجین با مشکلات متعددی دست و پنجه نرم خواهند کرد.کلینیک مجرب مشاوره مشکلات زناشویی دوران عقد مشهد 

 

سوال اینجاست آیا طرف مقابل من طبق معیارهای دل من انتخاب شده و انتخابش کردم؟  یا نه صرفاً به خاطر فرار از خانواده فشار خانواده و یا به خاطر حس تنهایی؟ یا برطرف کردن نیازهای عاطفی و جنسی، می خواهم با یک نفر ازدواج کنم؟ و یا حتی موقعیت اجتماعی و پول؟ 
تمام این مسائل که در بالا نام بردم اشتباهه!

قراره ما کسی را انتخاب کنیم که طبق معیارهای قلب و دل مون باشه.... قراره در کنارش آروم بگیریم...


بعضی‌ها معتقدند این خداوند است که تقدیر ها را برای ازدواج رقم میزنه ولی آیا واقعاً خداوند که تقدیر ها رو برای ازدواج رقم میزنه؟ پس چرا اینقدر آمار طلاق بالاست! واقعا خدا می خواست دو نفر باهم ازدواج کنند و بعدش به طلاق برسه زندگی هاشون؟
بعید میدونم !!!! 

 

  حتماً بخوانید:  روانشناس خوب در مشهد

 

خداوند در کتاب مقدس قرآن می فرمایند: اگر چیز خوبی به شما رسید از جانب ماست اگر چیزی بدی رسید از نفس خودتان است و یا در آیه دیگر می فرمایند: ما سرنوشت قومی را تغییر ندادیم مگر با تغییر اعمالشان .
ببین میخواد بگه عملکرد شما در واحد زمان است که سرنوشت شما رو میسازه در آیه قبل هم میخواد بگه من خوبی رو فقط برای بنده هام می خوام. اگر رفتی زندگیت به طلاق رسید و تو تمام تلاشتو کردی به معنی این نیست که خدا برای تو این تقدیر رو رقم زده... خدا میگه : من فقط خوبی رو برای بنده هام می خوام. خوب حالا بگذریم و به مسائل در واقع روانشناسی بیشتر بپردازیم:
فرض کنیم ازدواج خوب بوده حالا به خاطر دخالت خانواده ها یا به خاطر یه سری تفاوتها یکسری کم مهارتی ها در واقع مشکلات به وجود آمده و یا اختلالات جنسی... اگر بخواهیم به مشکلات جنسی بپردازیم سردی جنسی زود انزالی اختلال نعوظ وغیره... کاملاً قابل درمان.


مشاوره حضوری روان شناسی در مشهدمشاوره تلفنی روان شناسیمشاوره رایگان روان شناسی

 

 برای دریافت راهنمایی بیشتر و اخذ نوبت می توانید با
 
شماره
تلفن های ۰۹۱۵۴۴۳۳۴۸۷ و ۰۹۱۵۲۴۵۵۳۶۶ تماس حاصل فرمایید

 

مسئله دیگه اگر دچار سوءتفاهم های برداشتی هستیم نسبت به هم، باز هم کاملا قابل درمان.
مهارت هاشونو ما روانشناس ها به شما آموزش خواهیم داد پیشنهاد می کنم با شماره تلفن هایی که در بالا ذکر شده با سامانه الو روانشناس تماس بگیرید و در شهر خودتان بهترین روانشناس خبره را از ما بخواهید لحظات تان پر از حس خوب


افراد زیادی اصطلاحاتی مثل روانشناس خوب در مشهد یا دکتر روانشناس خوب  را این روزها به دنبال آن هستند و در اینترنت سرچ و جستجو می کنند. راستی، اگر شما هم به دنبال لیست روانشناسان مشهد یا تهران و یا دکتر روانشناس یا دکتر مشاوره خوب هستید، یا به دنبال دکتر روانشناس کودک، نوجوان یا دکتر روانشناس خانواده در مشهد می گردید، با کارشناسان پذیرش سامانه الو روان شناس در تماس باشید تا لیست بهترین روان شناسان مشهد را به شما معرفی کنند. متخصصین سامانه الو روانشناس، براساس تخصص و نیاز روز جامعه و همچنین تعهد و تجربه کاری از مراکز معتبر کشور گلچین شده اند؛ شعار مجموعه ما  تعهد در کار، تخصص در فرایند رواندرمانی و مشاوره و انصاف در برخورد با مراجعین است. قطعا شما هم برای انتخاب یک روانشناس خوب، معیارهایی دارید، ولی پیشنهاد ما به شما تعهد، اخلاق حرفه ای، تخصص و تجربه حرفه ای است، پس با ما همراه باشید.

 

  حتماً بخوانید:    بهترین دکتر برای اختلال پانیک

 


کلینیک مجرب مشاوره مشکلات زناشویی دوران عقد مشهد

 
 
 
  
الو روانشناس
 

سامانه الو روان شناس

© Copyright Qode Interactive. This is a part of R.C.C theme.

 

Instagram.Icon.1 Instagram.Icon.1 Instagram.Icon.1 Instagram.Icon.1