مشاوره خوب اختلافات زناشویی مشهد

تلفن پذیرش و نوبت دهی :
 
09154433487 | 09152455366
  


ازدواج نوعی انتخاب مهم و شاید مهمترین انتخاب ما در زندگیست ما باید بپذیریم که زندگی زناشویی یا ازدواج، انتخابی است که هرگز روی ژن های ما قرار نداشته و همگی نیاز داریم  که اطلاعات و آگاهی درباره این انتخاب مهم بیاموزیم و با مراجعه به زوج درمانگر و روانشناس از اختلافات زناشویی جلوگیری کنیم . توجه داشته باشید که گرفتار روزمرگی باشید و ممنوع...!

گاهی تعداد زیادی از زوج ها در زندگی خود هیچ هیجان و شوری احساس نمی کنند و با زندگی کسالت آور و خسته کننده ای مواجه هستند این گونه افراد در زندگی خود نیازمند به نوعی تغییر اساسی هستند تغییری که به این زندگی خسته کننده آنان پایان دهد ، این تغییری که نیازمند یک سری آگاهی ها و آموزش هایی است که با مراجعه به روانشناس زناشویی می توانند این آگاهی ها را بدست آورند.

 

 

 ازدواج یک انتخاب...!

 

 

مشاوره خوب اختلافات زناشویی مشهد

گاهی زمان هایی می رسد در زندگی که با خودمان خلوت می کنیم و به این نتیجه می رسیم که نکنه انتخاب مون اشتباه بوده و شروع به سرزنش خویش می کنیم و احساس رضایت اوایل زندگی کم کم به ناخشنودی و نارضایتی بدل می شود اما باید توجه داشته باشیم که این نارضایتی نیز یک انتخاب است ، بله یک انتخاب ، ما این حق انتخاب را داریم و می توانیم ناخشنودی از زندگی مشترک را انتخاب کنیم و هیچ گونه تلاشی در زمینه بهبود آن نکنیم و یا انتخاب کنیم دوباره به روزهای عشقولانه اوایل زدگی مون برگردیم.

یک دکتر روانشناس مشکلات زناشویی می تواند کمک کند تا اقدامی مناسب برای انتخاب یک زندگی شادتر و بهتر برداریم. در سامانه الو روانشناس و مرکز مشاوره زناشویی با مشاوره خانواده و مشاوره زوج درمانی می توان به آگاهی هایی بسیار کمک کننده از زندگی مشترک دست پیدا کرد. می توان از عمق مشکلات و جزئیات آن مطلع شد و با کمک دکتر مشاور زناشویی خوب به مشکلات و اختلافات یک زندگی مشترک پایان داد.

 

{module title="درباره الو روانشناس - مقالات"}

 

  حتماً بخوانید:  روانشناس خوب در مشهد

 

آیا داشتن یک زندگی آرام را می توان یک زندگی موفق دانست؟

ما باید بدانیم که گاهی یک زندگی آرام و بی سروصدا نشانه خوبی برای زندگی مشترک نیست ، شاید همین آرامش مقدمه ی یک چالش واقعی در زندگی باشد و زوجین با بی توجهی به نیازهای یکدیگر روزبه روز از هم فاصله بگیرند و در نهایت با مشکلات جدی تری در زندگی خود مواجه شوند در این موارد آگاهی و شناخت از نیازها شرط اساسی برای ادامه زندگی است شناختی که با مراجعه به روانشناس اختلاف زناشویی بدست می آید. در کلینیک زناشویی انتخاب نو ، بهترین مشاوره زناشویی جهت داشتن زندگی مشترک شادتر اراِئه می شود به طوریکه می توان تغییرات بزرگی در زندگی خود ایجاد کنید و رضایتمندی را انتخاب کنید .

آیا مشاجره های کوچک می تواند دردسرساز می شود...؟

در زندگی های مشترک دیده می شود که مشکلات بزرگی از یک سری مشاجره های کوچک آغاز می شود ، مشاجره هایی که گاها با انتقاد آغاز می شود و با سرزنش کردن از طرف مقابل شکل می گیرد . گفتگوهای زناشویی ، بین زوجین ناخشنود از زندگی پر از سرزنش است به این شکل که معمولا یک نفر انتقاد را آغاز کرده و طرف دیگر سرزنش و در نهایت با شکایت و مشاجره های طولانی مدت مشکلات بزرگتری را سبب می شوند اما می توان با شناخت چند مولفه ساده به این وضع بی سامان پایان داد و زندگی پر نشاط تری را ساخت .

و اما چگونه ؟؟؟

می توان با حمایت از همسر ، گوش دادن به نیاز های او ، اعتماد و احترام گذاشتن به خواسته های او این طوفان زندگی را به ساحل آرامش نزدیک کرد و با کمک زوج درمانی خواسته های یکدیگر را به حد متعادل رساند . مشاوره زوج درمانی یک راه بسیار موثر و سریع است که می تواند با کمک به زوجین آنها را متقاعد کند که زندگی مشترک مسئله ای بسیار ساده است و حل اختلاف زناشویی چندان مسئله پیچیده ای نیست و زوجین می تواند با کمک همدیگر و همچین مشاوره با دکتر زناشویی چندان مسئله پیچیده ای نیست و زوجین می تواند با کمک همدیگر و همچنین مشاوره با دکتر زناشویی این اختلافات را از میان راه بردارند .

 

 

در مجموعه ما کلیه ی مشکلات عاطفی و جنسی و ارتباطی مربوط به زن و شوهر را تشخیص و برطرف می نماییم.

 

 

آیا انعطاف پذیری ، یک باورغلط ؟!!!

یکی از مهارت های مهم برای زوجین در یک زندگی زناشویی خوب انعطاف پذیر بودن است، اما شاید بعضی از افراد این کلمه را غلط معنا کنند و فکر کنند انعطاف پذیری به معنای تسلیم بی چون و چرا دربرابر خواسته های طرف مقابل است اما معنای واقعی انعطاف پذیری این است که در شرایط حساس زندگی خود را با شرایط موجود وفق دهیم و بتوانیم در این شرایط رضایتمندی طرفین را به حداکثر برسانیم در واقع می توان گفت که در این زمینه مشاوره خوب زناشویی و مشاوره زوج درمانی موثر باشد .

 

{module title="سه بنر انواع مشاوره"} 

 

  حتماً بخوانید:    درمان قطعی پانیک

 

 

 

مشاوره خوب اختلافات زناشویی مشهد