مرکز مشاوره مشکلات زناشویی در مشهد

 تلفن تماس پذیرش برای رزرو وقت :

09154433487 | 09152455366


متاسفانه آمار طلاق در کشور ایران روز به روز بیشتر و بیشتر می شود از آنجایی که مشاوره پیش از ازدواج به شدت در کاهش آمار طلاق موثر است حتماً زوجین احتیاج دارند قبل از ازدواج به مرکز مشاوره مراجعه کرده و با انجام تست های روانشناختی و شخصیتی در مهمترین انتخاب زندگی شان یعنی ازدواج قدم برجسته بردارند.مرکز مشاوره مشکلات زناشویی در مشهد

 

آیا اگر زوجین قبل از ازدواج مشاور نرفته باشند می شود مشکلات پیش آمده را برطرف کرد؟ جواب بله است.

مشکلات زناشویی از اختلاف نظرها ، از سوء برداشت ها ، از اختلالات جنسی مثل میل جنسی کم کار، انزال زودرس ، مشکلات نعوظ و اکشن ، واژینیسم و ترس از مقاربت ، مقاربت دردناک و غیره می‌باشد که تمام موارد نامبرده شده کاملاً قابل درمان است.
بعضی از مشکلات زناشویی مربوط به روابط و یا بهتره بگوییم خیانت ها می شود. آیا واقعاً همه مردان دنیا تنوع طلب هستند؟ آیا واقعاً مردها همیشه اهل خیانت هستند؟ و همیشه علت خیانت در آقایان برطرف کردن میل جنسی و یا تنوع طلبی جنسی است؟

 

  حتماً بخوانید:  از سیر تا پیاز پنهان کاری آقایون

 

افراد زیادی اصطلاحاتی مثل روانشناس خوب در مشهد یا دکتر روانشناس خوب  را این روزها به دنبال آن هستند و در اینترنت سرچ و جستجو می کنند. راستی، اگر شما هم به دنبال لیست روانشناسان مشهد یا تهران و یا دکتر روانشناس یا دکتر مشاوره خوب هستید، یا به دنبال دکتر روانشناس کودک، نوجوان یا دکتر روانشناس خانواده در مشهد می گردید، با کارشناسان پذیرش سامانه الو روان شناس در تماس باشید تا لیست بهترین روان شناسان مشهد را به شما معرفی کنند. متخصصین سامانه الو روانشناس، براساس تخصص و نیاز روز جامعه و همچنین تعهد و تجربه کاری از مراکز معتبر کشور گلچین شده اند؛ شعار مجموعه ما  تعهد در کار، تخصص در فرایند رواندرمانی و مشاوره و انصاف در برخورد با مراجعین است. قطعا شما هم برای انتخاب یک روانشناس خوب، معیارهایی دارید، ولی پیشنهاد ما به شما تعهد، اخلاق حرفه ای، تخصص و تجربه حرفه ای است، پس با ما همراه باشید.

 

گاهی اوقات و یا در بیشتر اوقات علت خیانت آقایون یک ناراحتی و لجبازی درونی است. ناراحتی از همسرشان ، مشکلات حل نشده با همسرشان ، به عنوان مثال : این مشکلات می تواند شامل اولویت هایتان باشد. آیا همسر شما اولویت زندگی شما است؟؟ اگر من دچار اختلال شخصیت وابسته به خانواده خودم هستم فکر نمی کنم که نباید ازدواج میکردم؟ و یا اگر ازدواج کردم و کماکان دچار اختلال شخصیت وابسته هستم باید هر چه زودتر برای درمان اقدام کنم.
 

در سامانه الو روانشناس ما به معرفی بهترین و خبره ترین مشاوران و روانشناسان و حتی روان پزشکان می پردازیم.

 

  حتماً بخوانید:    درمان قطعی اختلال پانیک

 

 

در مجموعه ما کلیه ی مشکلات عاطفی و جنسی و ارتباطی مربوط به زن و شوهر را تشخیص و برطرف می نماییم.

 

 

مشاوره حضوری روان شناسی در مشهدمشاوره تلفنی روان شناسیمشاوره رایگان روان شناسی

 

 برای دریافت راهنمایی بیشتر و اخذ نوبت می توانید با
 
شماره
تلفن های ۰۹۱۵۴۴۳۳۴۸۷ و ۰۹۱۵۲۴۵۵۳۶۶ تماس حاصل فرمایید

 

 

 

مرکز مشاوره مشکلات زناشویی در مشهد

 
 
 
  
الو روانشناس
 

سامانه الو روان شناس

© Copyright Qode Interactive. This is a part of R.C.C theme.

 

Instagram.Icon.1 Instagram.Icon.1 Instagram.Icon.1 Instagram.Icon.1