مرکز مشاوره زناشویی خوب در مشهد

شماره تلفن پذیرش جهت رزرو وقت مشاوره :


09154433487 | 09152455366

 

 
خانواده اولین نهاد اجتماعی می باشد بیشتر افراد در خانواده به دنیا می‌آیند و همچنین در خانواده نیز به پایان زندگی خود می رسند می توان خانواده را مهمترین جزء اجتماع محسوب کرد و همچنین وظیفه تکثیر نسل و پرورش سالم کودک برای بقاء نوع بشر را به خانواده نسبت داد.

 

 

 آیا تا حالا شده برای مسائل و مشکلات خانوادگی به یک درمانگر خانواده و روانشناس خبره مراجعه کرده باشید ؟

آیا برای حل اختلاف خانواده خود را نیازمند به یک متخصص خانواده دیده اید ؟

 

 

مرکز مشاوره زناشویی خوب در مشهد

 

همچنین مهمترین عامل اجتماعی شدن در زندگی هر انسانی را تجربیات دوران کودکی و در محیط خانواده او به وجود می آید. اتمسفر و فضای خانواده باید سرشار از مهر و محبت، فداکاری، گذشت، صمیمیت و گرمی باشد.

برای هر شخصی امکان دارد بعد از ازدواج و تشکیل خانواده اختلالات و مشکلات خانوادگی به وجود آید که برای بهبود روابط خانوادگی و مدیریت مناسب می توانید از خدمات مشاوره خانواده در مشهد بهره مند شوید.

امروزه یک دکتر روانشناس خانواده و مشاور خبره از مهم‌ترین نیازهای یک خانواده است تا بتواند به شکل مناسب مشکلات آنان را سامان بخشد در حقیقت یک روانکاو خانواده می توانند با درک شرایط و مسائل خانوادگی شما برای بهبود زندگی آرام تر و بهتر به شما کمک نماید.

 

  حتماً بخوانید:  از سیر تا پیاز پنهان کاری آقایون

 

رابطه زناشویی و بهتر است بگویم همسرداری یکی از مهمترین مسائل در بحث مشاوره خانواده می باشد رفتار ایده آل و خوب با همسر و توجه داشتن به رابطه زناشویی و اصول همسرداری مسئله خیلی مهمی در تحکیم و حفظ خانواده است شما عزیزان می توانید جهت بهبود روابط خود از خدمات سامانه الو روانشناس ما بهره بگیرید.

در مرکز مشاوره خانواده مشاوران مجرب روانشناسان خبره حضور دارند در صورت نیاز با اجرای تست های روانشناسی و شخصیت می‌توانند شما را نسبت به مشکلات خانوادگی و حتی زناشویی آگاه سازند و با کمک خود شما به حل اختلافات خانوادگی و زناشویی بپردازند.

{module title="درباره الو روانشناس - مقالات"}

 

 

واقعاً شایع ترین مشکلات زناشویی چیست ؟

 

 
مسائل بسیار زیادی می‌تواند در زندگی زناشویی بین زوج‌های جوان مشکلاتی ایجاد کند اما یکی از شایع‌ترین همه این مسائل انتقادگری منفی می باشد در جلسه های مشاوره خانواده بارها و بارها مشاهده شده است که یکی از طرفین همسر خود را زیر رگبار انتقادات قرار می‌دهد و پس از گذشتن زمان این انتقادهای گاهاً بی اساس اثرات بسیار مخربی در زندگی زناشویی آنها خواهد داشت ما تقاضا داریم از زوج های جوان که اگر انتقادی دارند به صورت عادلانه شفاف و محترمانه بیان نمایند و در عین حال به همان نسبت که به ویژگی های منفی طرف مقابل گلایه دارند از ویژگی‌های شخصیت مثبت همسرشان نیز صحبت کنند.

در نهایت می توان مشاوره زناشویی را امروزه کلید رهگشای مشکلات زندگی بسیاری از جوانان دانست.

{module title="سه بنر انواع مشاوره"}

 

 

آیا روانپزشک خانواده نیز گاهی لازم است ؟

 


حقیقت امر این است که عموماً مشکلات خانواده از طریق گفتگو با روانشناس خانواده حل خواهد شد ولی در بعضی از موارد در جلسات مشاوره دکتر روانشناس متوجه یکسری مشکلات فردی در عضوی از خانواده خواهد شد و در این شرایط لازم است روانشناس مسئله را به کمک روانپزشک و با دارو درمانی ادامه دهد چرا که در بعضی شرایط گفتگو تاثیر زیادی نخواهد داشت و لازمه آن استفاده از دارو درمانی به صورت همزمان می باشد.

 

  حتماً بخوانید:    درمان قطعی اختلال پانیک

 

 

 

در مجموعه ما کلیه ی مشکلات عاطفی و جنسی و ارتباطی مربوط به زن و شوهر را تشخیص و برطرف می نماییم.

 

 

 

 

مرکز مشاوره زناشویی خوب در مشهد

 
 
 
  
الو روانشناس
 

سامانه الو روان شناس

© Copyright Qode Interactive. This is a part of R.C.C theme.

 

Instagram.Icon.1 Instagram.Icon.1 Instagram.Icon.1 Instagram.Icon.1