سایت تخصصی مشاوره زناشویی دوران عقد مشهد

  

شماره تماس با مجموعه الو روان شناس :

 

09156665431 | 09154433487 | 09152455366

 

 

یکی از مهمترین و زیباترین مرحله های زندگی افراد ، دوران عقد می باشد . در این شیرینی و حلاوت اگر مراقبه درست صورت نگیرد ماندگار نخواهد بود و یا خیلی زود جای خودش رو با غم ، تنش ، افسردگی و دلسردی عوض می کند، و در آینده نزدیک امکان ایجاد مشکلات جدی بوجود خواهد آمد.


سایت تخصصی مشاوره زناشویی دوران عقد مشهد

 

متاسفانه آمار طلاق در کشور ما و بخصوص شهرهای بزرگ بالاست ... یک سوالی که پیش میاد در ذهن اینه : واقعا چرا!!!!


آمارها نشان می دهد که از هر سه ازدواج در سال ۱۴۰۰ یک مورد به طلاق منجر شده است. مجموع ازدواج کشور در تابستان ۱۴۰۰، ۱۳۴ هزارو ۲۰۸ مورد بوده است.محاسبات نشان می‌دهد که ازدواج در ایران در فاصله ۱۳۹۰ تا ۱۳۹۹، بیش از ۳۶ درصد کاهش یافته است.

بر این اساس، میزان طلاق در ایران از سال ۱۳۹۰ تا ۱۳۹۹ حدود ۲۸ درصد افزایش داشته است.

افراد زیادی اصطلاحاتی مثل روانشناس خوب در مشهد یا دکتر روانشناس خوب  را این روزها به دنبال آن هستند و در اینترنت سرچ و جستجو می کنند. راستی، اگر شما هم به دنبال لیست روانشناسان مشهد یا تهران و یا دکتر روانشناس یا دکتر مشاوره خوب هستید، یا به دنبال دکتر روانشناس کودک، نوجوان یا دکتر روانشناس خانواده در مشهد می گردید، با کارشناسان پذیرش سامانه الو روان شناس در تماس باشید تا لیست بهترین روان شناسان مشهد را به شما معرفی کنند. متخصصین سامانه الو روانشناس، براساس تخصص و نیاز روز جامعه و همچنین تعهد و تجربه کاری از مراکز معتبر کشور گلچین شده اند؛ شعار مجموعه ما  تعهد در کار، تخصص در فرایند رواندرمانی و مشاوره و انصاف در برخورد با مراجعین است. قطعا شما هم برای انتخاب یک روانشناس خوب، معیارهایی دارید، ولی پیشنهاد ما به شما تعهد، اخلاق حرفه ای، تخصص و تجربه حرفه ای است، پس با ما همراه باشید.

چرا بعد از یک بازه زمانی کوتاه نسبت به هم اینقدر سرد و گاها متنفر میشود که به طلاق این زندگی می رسد . گاهی دو نفری که برای طلاق به کلینیک مراجعه می کنن هر دو افراد تحصیل کرده و مذهبی و موقعیت شغلی خوبی دارد ولی اصلا از نظر شخصیتی به هم می خورند.

در دوران عقد که میشه به دوران شناخت رسمی و البته جدی قبل از زندگی مشترک اشاره کرد ، زمانی برای روراست بودن با معیارها و انتظارت معقول مون از نامزدمان و ابته خودمان می باشد.
خواه ناخواه نقاب های تقلبی فریب و دروغ بزودی از چهره زوجین کنار خواهد رفت و همچنین شناخت بیشتری نسبت به خانواده همسر پیدا خواهد کرد.

 

  حتماً بخوانید:    درمان قطعی پانیک

 
اگر خانواده ها سالم و نرمال باشند از شدت اختافات احتمالی بین زوجین کم خواهند کرد ولی اگر با خانواده غیر نرمال مواجه باشیم متاسفانه بخاطر مشکلات شخصیتی خودشان از قبیل خودخواهی ، پدرسالاری ، تکبر ، حسادت ها و .... باید بوجود آمدن اختلافات و همچنین شدید شدن مشکلات دختر و پسر خواهند شد .

 

آمار طلاق سال 1400 کشور ایران

 


 تلفن تماس های ما : 

 

09154433487 | 09152455366 | 09156665431 


آرزومندیم که بهترین حال خوب نصیب شما عزیزان و همراهان گردد.

 

 

عزیزان و همراهان گرامی سایت ، زن و شوهر نسبت به هم وظابف حقوقی دارد از قبیل : مهریه ، نفقه ، تمکی جنسی و .... ومهمتر و بسیار مهمتر از آن ، وظایف حقیقی دارند از قبیل : پرستاری قلبی و عاطفی از هم .

پیشنهاد می کنم برای جلوگیری و پیشگیری از مشکلات آینده ، حتما به کلینیک روان شناسی مجموعه الو روان شناس مراجعه بفرمایید .

مشاوره حضوری روان شناسی در مشهدمشاوره تلفنی روان شناسیمشاوره رایگان روان شناسی

 

 برای دریافت راهنمایی بیشتر و اخذ نوبت می توانید با
 
شماره
تلفن های ۰۹۱۵۴۴۳۳۴۸۷ و ۰۹۱۵۲۴۵۵۳۶۶ تماس حاصل فرمایید

 

 

  حتماً بخوانید:  روانشناس خوب در مشهد

 

 
 
 
  
الو روانشناس
 

سامانه الو روان شناس

© Copyright Qode Interactive. This is a part of R.C.C theme.

 

Instagram.Icon.1 Instagram.Icon.1 Instagram.Icon.1 Instagram.Icon.1