"اللَّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِي هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِي كُلِّ سَاعَةٍ وَلِيّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِيلًا وَ عَيْناً حَتَّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِيهَا طَوِيلا" * * * در گروه روان شناسی رویای سفید با معرفی روان درمانگر و روان شناس خانواده به شما : تكنیک های مناسب برای کاهش پرخاشگری کودکان و نوجوانان و همچنین مشاوره هاى فردى ، خانوادگى ، زوج درمانى و مشاورهء قبل از ازدواج ،سكس تراپى و ... در خدمت شما عزیزان هستیم

چند نیاز مهم و نهفته مردان

 

 • اغلب قریب به اتفاق  زنان فکر می کنند که بزرگترین نیاز آقایان به آنها نیاز جنسی است .
 • ولی حقیقت این است  که مردانن بیشتر از هر چیز به احترام احتیاج دارند .
 • به گونه ای رفتار و صحبت کنید که شوهرتون متوجه بشه براش ارزش زیادی قائل هستید.
 • مردها بر خلاف ظاهرشون مثل یه کودک هستند که میخواهند از آنها تعریف و تمجید کنید
 • اعتماد به نفس شوهرتون را با تائید تصوراتش نسبت به خودش تقویت کنید.
 • این باعث میشه همسرتون در مورد همه موارد با شما صحبت کنه.
 • اگر روزی یکبار بهش بگید دوستش دارید،احساس خوبی در او ایجاد میکنید.

 

 • چند نیاز مهم و نهفته مردان

   

  • بسیاری از خانومها فکر میکنن بزرگترین نیاز مردان به آنها نیاز جنسیه.
  • ولی حقیقت اینه که آقایون بیش از هر چیزی احتیاج به احترام اون هم از شریک زندگیشون دارن

 در اکثر مواقع آقایان انتظاراتشان را به زبان نمی‌آورند این توقعات و خواسته‌ها رانیز در دلشان نگه می دارند. 

بی شک رابطه جنسی برای آقایان خیلی مهم است.  

فکر و احساسی که در وجود یک مرد نهفته است در رابطه زناشویی بسیار تاثیر گذار است .

به همسرتان محبت کنید

مثل هدیه خریدن - دادن پیام عاشقانه و یا ماساژ بسیار کارساز است .

 

باور داشتن توانانمندی های همسرتان 

 

به طور معمول مردان فکر می‌کنند که آنهایی که دوست‌شان دارند را حمایت و تامین کنند.

 

بگذارید همسرتان بداند تواناییها و مهارتهایش را باور دارید و می‌دانید که پشتیبان شماست.

 

تشویق و تحسین شما که همسرش هستید برای او معانی زیادی دارد. مهمترین کاری که می‌توانید بکنید این است که جوری رفتار کنید که همسرتان احساس کند «یک مرد» است نه

یک «پسربچه»! مثلا این بار که به رستوران رفتید بگذارید او غذا را انتخاب کند، کارهای کوچکی مانند این، اعتماد بین‌تان را محکم‌تر کرده و به او احساس مسئولیت در رابطه را می‌دهد.

  

درکش کنید

مرد شما باید بداند که شما او را درک می‌کنید. مردها اغلب منطقی‌ترند و دوست دارند مسائل را حل کنند. این ویژگی ارزش دارد و بین او و شما که به عنوان یک زن معمولا احساسی‌ترید تعادل برقرار می‌کند. یکی از راههایی که هر دو شما می‌توانید به هم نشان بدهید همدیگر را درک می‌کنید این است که قرار بگذارید هر روز چند دقیقه با هم حرف بزنید.

می‌توانید مثلا برای خودتان یک تمرین 20 دقیقه‌ای روزانه در نظر بگیرید و سوالهای مثبت از هم بپرسید، مثلا کدام کارهای هم را می‌پسندید و ...

 

مرد شما باید بداند که شما او را درک می‌کنید‎

تحسین و تائیدش کنید

بیشتر مردها دوست دارند روی شانه‌شان بزنند و بگویند: آفرین! یکی از راههای انجام این خواسته‌ی آنها این است که اغلب همسرتان را تحسین کنید. مراقب باشید زیاد این کار را نکنید که عادت کند و بیفایده شود. در طول هفته هوشمندانه و انتخابگر، موقعیت‌های تحسین او را پیدا کنید. مثلا بگذارید بداند ارزش سختکوشی او را می‌دانید، بابت حمایتش از خانواده از او تشکر کنید، به او بگویید تیشرت جدیدش چقدر به او می‌آید و او را ببوسید و اعتراف کنید چقدر به عنوان یک مرد، برازنده است.

  

او را همانطوری که هست بپذیرید

همه‌ی ما دوست داریم اطرافیانمان، ما را همانطوری که هستیم قبول داشته باشند و سعی نکنند تغییرمان دهند. زنی که سعی می‌کند همسر خود را تغییر دهد او را آزرده و عصبانی می‌کند. اگر نگرانی شما و تلاش‌تان برای تغییر، مربوط به سلامت و امنیت او باشد قابل درک است اما ویژگیهای شخصیتی او را نمی‌توانید تغییر دهید. با روش‌های زیر می‌توانید به همسرتان نشان دهید چقدر او را می‌پذیرید:

عیبهایش را ببینید اما باز هم او را دوست داشته باشید.

یاد بگیرید اول خودتان را بپذیرید تا بتوانید شوهرتان را نیز همانگونه که هست بپذیرید.

درمورد تفاوتهای‌تان سخت گیری نکنید.

با هم قرار بگذارید که گاهی در بگومگوهایتان، با عدم توافق هم کنار بیایید.

قبول کنید که قرار نیست در همه چیز اتفاق نظرو سلیقه داشته باشید.

مرد را همانطوری که هست بپذیرید‎

اینقدر زیاد و پشت سرهم حرف نزنید

اگر همسرتان خسته است، ذهنش درگیر کارش است و یا فقط حوصله‌ی گفتگو ندارد، مجبورش نکنید به حرفهایتان گوش بدهد. خانمها گاهی واقعا زیاد حرف می‌زنند، اما لازم است شرایط را بسنجند و اگر مناسب نبود، گفتگو را به زمان دیگری موکول کنند. اگر دلتان از دست همکاران پُر است به جای همسرتان می‌توانید یکی از دوستان یا اعضای خانواده را برای غُر زدن و درد دل کردن انتخاب کنید، یا می‌توانید همه چیز را روی کاغذ بنویسید تا آرام شوید.

مطمئنا گفتگو کردن یکی از مهمترین و باارزش‌ترین جنبه‌های یک رابطه است اما زمانی که هر دوی شما واقعا آن را بخواهید و آماده باشید، پس اول ببینید مردتان آماده‌ی شنیدن غرولندهای شما هست؟

  

احترام بگذارید

یک زندگی مشترک عاشقانه و صمیمی، بدون احترام ممکن نیست. یکی از بهترین راههایی که یک خانم می‌تواند به همسرش نشان بدهد عاشق اوست این است که با گوش سپردن به او هنگام گفتگو، احترامش را ابراز کند، نه اینکه وسط حرفش بپرد و کلام او را قطع کند. می‌توانید احترام خود را از راههای زیر نشان دهید:

در مورد افکار و عقایدش، نظر منفی ندهید.

در مورد برنامه ریزیهایش با ملاحظه باشید.

وقتی با او موافق نیستید، رویتان را برنگردانید.

به طور کل، مثبت، قدردان و متوجه نیازها و خواسته‌هایش باشید.

گاهی او را به حال خودش بگذارید

چه کسی هست که دوست نداشته باشد گاهی با خودش خلوت کند و تنها باشد؟ همه‌ی ما به اوقاتی نیاز داریم که به حال خودمان باشیم و برای ارتباط مجدد با دیگران، انرژی بگیریم. وقتی همسر شما تازه از سر کار به خانه برمی‌‌گردد، اجازه دهید بدون هیچ حرف و صحبتی مدتی به حال خودش باشد.

یا روزهایی که تعطیل است، با پُر کردن تمام اوقاتش با برنامه‌های خودتان، فرصت استراحت و پرداختن به علاقه مندیهایش را از او نگیرید. اگر واقعا دوست دارید یک روز تعطیل با همسرتان جایی بروید یا کار خاصی انجام دهید، حتما از قبل با او مشورت کنید و اگر مایل نبود به زمان دیگری موکولش کنید.

گاهی مرد را به حال خودش بگذارید‎

اعتماد داشته باشید

اعتماد، لازمه‌ی موفقیت در زندگی زناشویی است. همسران با اطمینان متقابل می‌توانند رابطه‌ای سالم میان خود ایجاد کنند، ارتباط موثر داشته باشند و یاد بگیرند چگونه منصفانه با هم بحث کنند. ایجاد اطمینان، زمانبر است و طی سالها شما می‌توانید یاد بگیرید چگونه به عهدهایتان وفادار بمانید، خود واقعی‌تان باشید و به هم ابراز عشق و محبت کنید.

اگر موردی در همسرتان وجود دارد که تردید شما را برانگیخته کرده و به سختی می‌توانید به او اعتماد کنید، از مشاور کمک بگیرید و درگیر راههای نادرستی چون جاسوسی کردن و خیانت و ... نشوید.

  

همدل و همراه باشید

همسر شما فقط همسرتان نیست بلکه دوست شما نیز هست. برای اینکه همچنان بعد از گذشت سالهای اول ازدواج دوست هم باقی بمانید باید راههایی پیدا کنید که اوقات خوب و باکیفیتی را با هم بگذرانید و تجربیات جدیدی با هم خلق کنید. بهترین دوست هم بودن یعنی اینکه بدانید چه زمانی با هم حرف بزنید، چه زمانی از هم گله کنید، همدیگر را نادیده نگیرید، برای هم فداکاری کنید و حال هم را خوب کنید. 

یاد بگیرید از کلمات قشنگ برای هم استفاده کنید، قدردانی خود را نشان دهید و گاهی به جای اینکه به علاقه‌ی خودتان بپردازید، گذشت کنید و با هم سرگرمی مورد علاقه‌ی همسرتان را انجام دهید.

لوگوها  و نماد اعتماد سایت

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Zarinpal

گالری تصاویر

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

روان شناسی سکس     روان شناسی سکس     روان شناسی سکس

روان شناسی سکس     روان شناسی سکس     روان شناسی سکس

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Facebook Aparat Instagram Telegram RSS

لوگوی روان شناسی جنسی  Roya White Psychology- Copyright © 2012-2020

  All rights reserved