راههای نفوذ به قلب یک مرد

 

تلفن پذیرش و منشی جهت رزرو وقت :


09154433487 | 09152455366

 

 
  خانم ها در رابطه با مردان سه حق انتخاب دارند :  

- اولین راهکار این است که به خاطر اینکه مردان شما را عصبانی و ناراحت کرده‌اند تمام مدت وقت خود را به نق زدن شکایت و گله کردن بگذرانید این راهکار برای چند ساعتی تفریح خوبی است ولی پس از چند سال جاذبه خود را برای همسرتان از دست خواهید داد .

- دومین راهکار برای مقابله با ناراحتی شما از دست آقایان این است که یک حیوان خانگی برای خود بخرید و تمام وقت و تلاشتان را برای او بگذارید این راه حل بسیار آسان است و تلاش کمتری نیز می خواهد ولی زیاد ارضا کننده نیست.

- راهکار سوم این است که اطلاعات خود را در زمینه مردان ارتقا دهیم تا بتوانیم روابط بهتری را با آنها ایجاد کنیم.


راههای نفوذ به قلب یک مرد

  چرا آقایان اینگونه هستند؟  

چرا مردان به صورت پنهانی سعی در کنترل خانم ها دارند ولی از کنترل کردن خانم ها می ترسند ؟
چرا بعضی از مردان به سختی اجازه می دهند که خانم ها به آنها نزدیک شوند؟
چرا مردها سعی دارند ناراحتی یا عصبانیت خود را مخفی کنند ؟

چنانکه پرسش های بالا و نظیر آنها برای شما مطرح شد مطمئن باشید که تنها نیستید و مثل شما زن های دیگر نیز با چنین سوالاتی روبرو شده اند و گلایه خانم ها این است که بتوانند همسرشان را درک کنند و این چرایی های ذهن شان از بین برود.


آقایان هرگز نمی خواهند که زن مورد علاقه شان را عصبانی کنند و از خود برنجاند گاهی اوقات رفتار اقایان نتیجه آموزش و تعلیم جامعه و خانواده آنهاست که مردان را اینگونه بار آورده است و در این آموزش احساسی بودن مرد را کمتر نموده است و نشان دادن رفتار احساسی برای آقایان کاری بسیار مشکل است.


  ذهنیتی که اکثر جامعه در مورد مردان دارد این است که :  
1.
مردها شکارچی آواره و رانده شده هستند.
2. چرا مردان در طی تاریخ سعی داشتند که زنان را مغلوب کنند.
3. تاثیر نقشه های جنسی کلیشه های که در تلویزیون به ما تلقین شده است.
4. مردها آموزش دیدن که برای عشق نامناسب باشند.

 

  مردان به عنوان شکارچی تنها :  
همانطور که میدانیم طبق تاریخچه چندین ساله کره زمین از ابتدا همه چیز آرام و راحت نبوده است ما در کره ای زندگی می کردیم و با حوادثی روبرو بودیم که مدام مردان از اول در حال تاخت و تاز با این حوادث بوده اند و از زن ها محافظت می کردند در مقابل آب و هوا حیوانات وحشی و حوادث روزگار مسلسلها و طوفان ها و مسئولیت ساخت پناهگاه بر عهده آقایان بوده است و همچنین مردها مجبور بوده اند که به تنهایی دنبال شکار حیوانات درنده بروند این خلق و خو نسل به نسل بین مرد ها گشته تا به امروز رسیده است و مرد را به یک شکارچی تبدیل نموده است یکی از خصلت های مرد ها این است که به صورت اکتسابی به یک شکارچی تبدیل شده اند و خانم ها باید خیلی مراقب چنین شکارچی باشند بشناسد همچنین اگر از چیزی بتر سد این مسئله را نشان نمی دهد با زن و بچه هایش در آرامش زندگی می کند زمانی که زن و فرزندانشان امید را در چشمهای مردشان ببینند می توانند به زندگی ادامه دهند در زمان های قدیم وقتی مردان به شکار حیوانات می رفتند باید قوی می بودند تا طعمه هر حیوان درنده نشوند این مسئله مردان را به خصلت پنهان نمودن برخی از امور و به روی خود نیاوردن ترغیب کرده است .

{module title="درباره الو روانشناس - مقالات"}
   نقش مردان به عنوان یک جنگجوی رانده و آواره شده :   

زندگی خانومی یک مرد شباهت به زندگی نیاکانش نیست همانطور که در قدیم مردها فکر محافظت از زن ها بوده اند و همچنین وظایف شکار و دفاع از خانواده را به عهده داشتند .

حتی به لحاظ جسمانی مراقب زن و فرزندان خود در مقابل حیوانات درنده بوده‌اند در مقابل غریبه ها و یا هر کسی که بخواهد بسته تعرض به خانواده آن ها را داشته باشد دارند.

 اولین  گلایه‌های خانم ها این است که چرا همسر من همیشه حالت تدافعی به خود می‌گیرد و همیشه آماده دعوا است .

 دومین  گلایه خانمها از آقایان در بحث روابط شان این است که چرا همسر من نمی خواهد که با مردان دیگر نزدیک شود.

 سومین  گلایه از عدم بروز احساسات از سوی مردان می باشد .

 چهارمین  گلایه این است که چرا مدام به شغلش و موقعیت آن فکر می‌کند و این مسئله را جدی گرفته که انگار موضوع مرگ و زندگی در میان است و به من توجهی نمی‌کند .

 پنجمین  گلایه خانمها از آقایان این است که چرا انتقاد پذیر نیست و اگر چنانچه از انتقادی کنم با من بدرفتاری می کند و سخت عصبانی میشود با سایرین نیز چنین است .

 ششمین  و اصلی‌ترین گلایه خانمها از آقایان این است که چرا همسر من وقتی از من ناراحت می شود در خود می ریزد و به لحاظ عاطفی سرد و منزوی می شود من باید مدتها بزنم تا بالاخره اعتراف کند که  علت ناراحتی اش چیست .

همانطور که ذهنیت نیاکان ما به ما رسیده است ذهنیتی که به عنوان تهواره ها در ذهن یک فرش شکل می گیرد از خانواده فرد مقابل می باشد لازم است که قبل از ازدواج و دوستی به یک مشاوره خانواده مراجعه کنیم تا فرد مقابل را بهتر بشناسیم .

 

 مهمترین و بهترین راهکار برای تسخیر قلب یک مرد این است که او را آزاد بگذارید زیرا مردها از ایجاد و در بند بودن و محدودیت اذیت می شوند و بالعکس از شما فراری بوده و کارتان سخت تر خواهد شد .

 

این مسئله را در نظر بگیرید که مغز یک مرد بر خلاف یک زن خیلی راحت تحت کنترل قرار می گیرد ولی قلب یک زن خیلی راحت تر تسخیر می شود برای این که بتوانید قلب یک مرد را در اختیار قرار بگیرید باید مغز او را کنترل کنید.

مشکل بیشتر مردان این است که برای گفتن افکار و احساسات خود خیلی سخت سخن می گویند اما اگر به پنج فنی که به شما میگویم مجهز باشید مردها خیلی راحت سفره دلشان را برایتان باز می کنند بعد شما می توانید برای روابط بهتر تان تلاش کنید و از بیشتر باهم بودن نهایت لذت را ببرید .


 ۱.  به مردتان اجازه دهید که درک کند به سخنانش علاقه دارید. 
آنگاه لب به سخن می گشاید یکی از راه هایی اینکه نشان می‌دهد شما به سخنان او علاقه دارید زبان بدن تان است . برای اینکه نشان دهید تمایل دارید به گفته های او نگاهی کاملاً طبیعی به خود بگیرید و بازوانتان باز باشد به نشانه گرایش به سمت او . زمانی که با او صحبت می کنید اجازه دهید که بداند شما به حرف هایش توجه می کنید با یک سر تکان دادن یا حرکت دادن به پیشانی تو همچنین میتوانیدتحت تاثیر حرف‌های او قرار بگیرید مخصوصاً وقتی که او تحت فشار است مثل حالتی که من احساس تو را می فهمم یا من خودم را جای تو می گذارم میبینم خیلی سخت است .


 2.  داوری و قضاوت را در مورد او او متوقف کنید. 

اگر مردی دریا اورد که نکوهش یا تحقیرش می کنید هیچگاه افکار واقعی اش را به زبان نمی آورند . هر جمله ای که حالت سرزنشی داشته باشد او را از خودم ایرانی د مثل اینکه بگویید اگر من جای تو بودم این چنین نمی کردم یا بگویید که چطور توانستی این کار را انجام دهید .
اگر اینچنین کنید با نتیجه زیبایش شگفت زده خواهید شد و خواهید دید که بیشتر حرف ها را به زبان خواهد آورد مقداری از علاقه‌اش به سوی شما جلب خواهد شد .


 3. لغت چرا از دایره کلمات خود حذف کنید. 

کلمه چراغ بار منفی دارد از از گفتن آن به صورت مکرر و یا حتی یک بار گفتن خودداری کنید زیرا شرایط را بحرانی و حساس میکند زمانی که شما به یک مرد می گوید که چرا اینطور عمل کردی او اینطور برداشت می کند که شما داری به اونی که دو چقدر نفهمیدی که اینطور عمل کردی یا اینطور انتخاب کردی آن گاه او حالت تدافعی به خود می‌گیرد و از شما دور خواهد شد می توانید به جای لغت چرا به او بگویید که می توانید بیشتر برای من توضیح دهید .


 4. هرگز به یک مرد نگویید که ها نیاز به گفتگو داریم. 
آنگاه با این جمله مرد وادار می شود که بیشتر حرف بزند چون فکر می‌کند که در دردسر افتاده باید در مورد مسئله بیشتر توضیح دهد . بهترین راهکار برای حل یک موضوع غیر مستقیم وارد شدن به آن است مثلاً زمانی که هر دو مشغول انجام یک کار سبک هستید می‌توانید در مورد این مسئله مقداری صحبت کنید ولی زمانی که مردها مشغول یک کاری که روی آن حساسیت دارند .


 5. سعی کنید به صورت کاملاً طبیعی به حرف هایش گوش دهید . 
این مسئله را بدانید که همیشه شانس شنیدن افکار او را ندارید مثلاً زمانی صحبت می کرده که شما مشغول افکار خود بوده اید  . زمانی که صحبت می کند به گفتگو هایش خوب گوش دهید یک مرد دوست دارد که یک زن کاملاً به حرفهای او گوش کند درست بشنوید این یک راهکار برای ورود به قلب یک مرد است .

 {module title="سه بنر انواع مشاوره"}

    راهکار کاملاً کوتاه برای به دست آوردن قلب یک مرد :    
1.
اولین فاکتور احترام است مردها عشق و احترام را به یک معنی تلقی می کنند زمانی که یک مرد از جانب همسر خود مورد احترام قرار می گیرد کمکم سعی می‌کند که به همان شخص برتر تبدیل شود . اجازه دهید متوجه شود که به چه میزان وجود او برای شما حائز اهمیت است .

2. حتی اگر با صحبت های شما مخالف تمیز می کند به حرف های او گوش دهید .

3. سعی کنید از همسرتان تقاضای کمک کند .

4. به همسرتان علاقه نشان دهید به این مسئله را به زبان بیاورید به او بگویید که چقدر او را دوست دارید به وجود او افتخار می کنید.

5. به او اجازه دهید که برای خود سرگرمی داشته باشد.

6. به همسر خود اعتماد کنید.

7. زمانی که با همسرتان به بیرون می روید از مشکلات تان صحبت نکنید.

8. به روی اعمال خوب هم تمرکز کنید .

9. به علاقه های یکدیگر احترام بگذارید .

10. با چهره گشاده و خوشحال به استقبال او بروید

11. به هیچ فردی اجازه بی احترامی به او را ندهید

12. با کسی که به او بی احترامی میکند در مقابلش بایستید

13. از تلاش های او قدردانی کنید.

14. بعد از اتمام کارش اجازه دهید نیم ساعت استراحت کند.

15. در کارهای خود با او مشورت کنید .

16. اگر کار اشتباهی انجام داد او را ببخشید.

17. بیش از حد کار نکنید و برای همسرتان نیز وقت بگذارید.

18. طوری وانمود کنید که انگار به او همیشه نیاز دارید.

19. تمام وقتتان را با کارهای منزل پر نکنید و زمانی را برای با هم بودن بگذارید .

 

 

راههای نفوذ به قلب یک مرد

 
 
 
  
الو روانشناس
 

سامانه الو روان شناس

© Copyright Qode Interactive. This is a part of R.C.C theme.

 

Instagram.Icon.1 Instagram.Icon.1 Instagram.Icon.1 Instagram.Icon.1