دکتر مجرب مشاوره مشکلات زناشویی مردان مشهد

تلفن تماس جهت دریاقت وقت مشاوره روانشناسی

09154433487 | 09152455366

 

 داشتن یک رابطه جنسی خوب در بین زن و شوهر به کیفیت زندگی زناشویی و ارتقاء آن خیلی مرتبط می باشد. چنانچه در زندگی مشترک خود مشکلات عاطفی و جنسی بین شما و همسرتان وجود دارد حتماً آن را جدی بگیرید زیرا در بلند مدت امکان دارد که فاصله زیادی را در بین خود و همسرتان احساس کنید و تا جایی پیش بروید که به طلاق و یا جدایی مجبور شوید.

اما اگر رابطه زناشویی و جنسی شما از کیفیت مطلوب و مناسبی برخوردار باشد تاثیرات مثبت بر تک تک جنبه‌های زندگی شما اعم از سلامت جسمی، اعصاب راحت، فشار خون پایین، کارکرد بهتر قلب و غیره دارد و همچنین از نظر سلامت روان میتوان به داشتن اعتماد به نفس بالا، لذت روانی و غیره اشاره کرد.

دکتر مجرب مشاوره مشکلات زناشویی مردان مشهد

در زیر به برخی ویژگی های داشتن یک رابطه جنسی خوب اشاره خواهیم کرد :

- افزایش تقویت سیستم ایمنی

- تسکین بسیاری از دردها و بیماری های جسمانی مانند سردرد

- تقویت کردن رابطه جنسی و سکس

- به تاخیر انداختن پیری پوست

- جوان تر ماندن و شادابی بدن

- تقویت قلب و کبد و هم چنین رگ های خونی

- و ...

 

  حتماً بخوانید:    بهترین دکتر برای اختلال پانیک

 
مشکلات جنسی درصد بالایی از آمار طلاق در بین همسران را به خود اختصاص داده است پس لازم میباشد برای درمان کامل و قطعی آن و مشاوره زناشویی مراجعه کرده تا از شدت مشکلات ناشی از نارضایتی جنسی در بین خود و همسرتان کم کرده و یا به صورت کامل از بین برود و به سلامت کامل جنسی دست پیدا کنید همچنین مشکلات جنسی و زناشویی می تواند در بسیاری از مسائل گسترده زندگی شما تاثیر بسیار نامطلوبی را بگذارد.

مشاوره روابط زناشویی فقط محدود به روابط جنسی نمی باشد بلکه از جنبه های مختلف روابط عاطفی جنسی خانوادگی و اجتماعی رابطه را در بر خواهد گرفت. معمولا مشکل از اینجا شروع می‌شود که بین زن و شوهر برای داشتن رابطه جنسی توافقی وجود ندارد برخی از خانم‌ها به نیازهای جنسی همسرشان بی توجه هستند و گاهی اوقات دیده می‌شود از آن به عنوان یک ابزار تنبیهی استفاده می کنند چنین مشکلات و اختلالاتی اگر به موقع درمان نشود زن و شوهر به مرور زمان سردی به وجود می‌آید و کم‌کم به خیانت روی می آورند و یا دچار طلاق عاطفی می شوند.

همچنین خانم ها نیز نیازهای جنسی و عاطفی متفاوتی را دارند که همانند آقایان دارای اهمیت بسزایی می باشد زنان نیازهای عاطفی خاصی را دارند که در صورت عدم درک توسط شوهرشان باعث دلسردی وی از همسرش می شود.

افراد زیادی اصطلاحاتی مثل روانشناس خوب در مشهد یا دکتر روانشناس خوب  را این روزها به دنبال آن هستند و در اینترنت سرچ و جستجو می کنند. راستی، اگر شما هم به دنبال لیست روانشناسان مشهد یا تهران و یا دکتر روانشناس یا دکتر مشاوره خوب هستید، یا به دنبال دکتر روانشناس کودک، نوجوان یا دکتر روانشناس خانواده در مشهد می گردید، با کارشناسان پذیرش سامانه الو روان شناس در تماس باشید تا لیست بهترین روان شناسان مشهد را به شما معرفی کنند. متخصصین سامانه الو روانشناس، براساس تخصص و نیاز روز جامعه و همچنین تعهد و تجربه کاری از مراکز معتبر کشور گلچین شده اند؛ شعار مجموعه ما  تعهد در کار، تخصص در فرایند رواندرمانی و مشاوره و انصاف در برخورد با مراجعین است. قطعا شما هم برای انتخاب یک روانشناس خوب، معیارهایی دارید، ولی پیشنهاد ما به شما تعهد، اخلاق حرفه ای، تخصص و تجربه حرفه ای است، پس با ما همراه باشید.

وظیفه مشترک زن و مرد آن است که هر کدام از آنها باید به طور جداگانه ای تلاش کنند تا وظیفه های خود را در قبال شریکشان به درستی انجام دهند با این حال بیشتر همسران از صحبت کردن درباره مشکلات جنسی و نارضایتی های خود شانه خالی می کنند و حتی مطرح کردن آن را کاری نادرست تلقی می کنند و در بیشتر جوانان اطلاعات جنسی از منابع نادرست مانند دوستان و یا سایت های نامعتبر اینترنتی به دست می آورند در حالی که با مشورت پیش یک روانشناس و یا روانپزشک خبره می توانند اطلاعات خود را در زمینه مشکلات جنسی و حتی خواسته های جنسی خود بهتر و بیشتر آشنا شوند تا در آینده کیفیت زندگی جنسی شان را ارتقاء دهند به کمک مشاور زناشویی می توانید هنر مدیریت اختلافات رابطه را کم کم و در کنار هم بیاموزید و به هم کمک کنید با وجود اختلافات رشد کنید گرچه اختلافات در رابطه طبیعی است ولی چنانچه جدی گرفته نشود و مدیریت درست انجام نشود در درازمدت احتمال این مهم را دارد که این رابطه وضعیت سابق را نداشته باشد.

اختلال در هرگونه عملکرد جنسی مردان چه جسمی و چه روانی باعث میشود آقایان از رابطه سکس لذت کافی را نبرند.

مهم‌ترین مشکلات جنسی در بین مردان شامل موارد زیر می باشد :

- اختلال انزال، مانند: انزال زودرس و یا انزال دیررس

- اختلالات نعوظ

- کمبود میل جنسی

 

  حتماً بخوانید:  روانشناس خوب در مشهد

   

مشاوره حضوری روان شناسی در مشهدمشاوره تلفنی روان شناسیمشاوره رایگان روان شناسی

 

 برای دریافت راهنمایی بیشتر و اخذ نوبت می توانید با
 
شماره
تلفن های ۰۹۱۵۴۴۳۳۴۸۷ و ۰۹۱۵۲۴۵۵۳۶۶ تماس حاصل فرمایید

 

دکتر مجرب مشاوره مشکلات زناشویی مردان مشهد

 
 
 
  
الو روانشناس
 

سامانه الو روان شناس

© Copyright Qode Interactive. This is a part of R.C.C theme.

 

Instagram.Icon.1 Instagram.Icon.1 Instagram.Icon.1 Instagram.Icon.1