دکتر روانشناس مشاوره مشکلات زناشویی دوران عقد
 
تلفن پذیرش و نوبت دهی :
 
09154433487 | 09152455366

 
دوران نامزدی را می‌توان گفت طلایی ترین دوره زندگی زناشویی و مشترک! و همچنین باید گفت شناخت را از اصلی ترین و مهمترین مسئله در زندگی مشترک دانست. از این جهت است که دریافت مشاوره دوران نامزدی گامی بلند در انتخابی آگاهانه و ازدواجی مناسب است. پیش از هر چیز بهتر است بدانید که در ادامه توضیحات مشاوره دوران نامزدی، راهکار هایی همه گیر و عام را ارائه خواهیم کرد و برای شخصی سازی مشاوره، می توانید از مشاوره رابطه نامزدی استفاده کافی را ببرید.
اما سوالی که در این بخش مطرح می‌شود آن است که مشاوره نامزدی چه کمکی به رابطه خواهد کرد؟ در ادامه به پاسخ این پرسش خواهیم پرداخت.

 دکتر روانشناس مشاوره مشکلات زناشویی دوران عقد

 

سه کمکی که مشاوره روان شناسی رابطه نامزدی به شما خواهد کرد :

  

1. مشاوره رابطه نامزدی منطق را بر عواطف حاکم می‌کند .

2. دوران نامزدی شناخت را به بالاترین مرحله خود می‌رساند .

3. مشاوره رابطه نامزدی مسائل را از زاویه دید تازه ای بررسی می‌کند .

 


1. مشاوره رابطه نامزدی منطق را بر عواطف حاکم می‌کند .

در مشاوره رابطه نامزدی یکی از مواردی که بیش از دیگر مسائل حائز اهمیت است، استفاده از منطق است چرا که به دلیل حاکم شدن احساسات فرد به عبارتی کور شده و نمی‌تواند درست و غلط را به درستی تشخیص دهد. مشاوره دوران نامزدی این مسئله را رفع کرده و سعی بر آن دارد که دریچه تازه ای به روی منطق شما باز کرده تا بتوانید با آگاهی کامل و بدون زیاد شدن عشقی کورکورانه تصمیمی را برای یک عمر زندگی خود بگیرید.

2. دوران نامزدی شناخت را به بالاترین مرحله خود می‌رساند .

مشخص است که شناخت تنها اصلی‌ست که باعث می‌شود دوران نامزدی و یا رابطه نامزدی شکل بگیرد، در غیر این صورت افراد بلافاصله پس از آشنایی عقد کرده و به اصطلاح عامیانه سر خانه و زندگی خودشان می‌رفتند اما آنچه موجب شکل گیری رابطه نامزدی و نیاز به مشاوره دوران نامزدی‌ست همان شناخت است. مشخصا استفاده از تجربیات یک شخص آگاه و با تجربه انتخاب هر فرد با منطقی برای زندگی‌ست. روانشناسان و مشاوران می توانند با ارائه بهترین نظریات و بهترین انواع مشاوره رابطه نامزدی شما را به شناخت طرفین برسانند.

3. مشاوره رابطه نامزدی مسائل را از زاویه دید تازه ای بررسی می‌کند .
زاویه دید یک مشاور همیشه با زاویه دید افراد عادی متفاوت است. جالب است بدانید که این تفاوت زاویه دید هیچ ارتباطی به تفاوت های فردی و متفاوت بودن زاویه دید همه انسان ها ندارد. بلکه این نوع نگرش از تجربیات مشاور به دست آمده است و همین سبب می شود که بتوان با دریافت مشاوره دوران نامزدی از مشاوران و یا در هر دوره از دوران زندگی، به نتایج مطلوبی دست پیدا کرد.

 

  حتماً بخوانید:    درمان قطعی پانیک

 

 

چیزی به نام ممنوعیت وجود ندارد اما شخص باید با توجه به روحیات خود، نامزد و خانواده و اجتماع تصمیم نهایی را اتخاذ نماید.

 

 

 

به هیچ عنوان! باید بدانید که هدیه یکی از راه های ابراز علاقه است و اگر آن را از دست بدهید احتمالا راه سختی برای جبران این مورد پیش روی خود خواهید داشت.
 

 

 

خساست امری پسندیده نیست. جهت کاهش، بهبود و کنترل این رفتار نامناسب می توانید هر چه سریعتر با مشاوران و روانشاسان ما تماس بگیرید

 

 

  حتماً بخوانید:  روانشناس خوب در مشهد

 

۵ راهکار جهت بهبود رابطه در دوران نامزدی :

 

- در مورد ویژگی های جنسی پارتنر خود سوال بپرسید

- رفت و آمد را بیشتر کنید

- دریافت مشاوره دوران نامزدی داشته باشید

- منطق را جایگزین عواطف کنید

- با چشمی باز تصمیم بگیرید
 

  

{module title="سه بنر انواع مشاوره"}

 
 
 
  
الو روانشناس
 

سامانه الو روان شناس

© Copyright Qode Interactive. This is a part of R.C.C theme.

 

Instagram.Icon.1 Instagram.Icon.1 Instagram.Icon.1 Instagram.Icon.1